Nieczęsto zdarzają się takie promocje jak ta, którą postanowił zaserwować swoim klientom Polski bukmacher internetowy LV Bet – w ramach letniego konkursu bukmacher postanowił rozdać 20 tysięcy złotych graczom, którzy wykażą się odrobiną lojalności, zaangażowania i cierpliwości. Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w tym konkursie?

bonus konkurs lvbet
Polski bukmacher LVbet organizuje konkurs typerski

Zasady konkursu Letniego w LVbet

Wystarczy spełnić kilka prostych warunków by mieć pewność otrzymania nagrody – ta jest bowiem gwarantowana (jeśli wytrzymamy do samego końca), jedynym znakiem zapytania pozostanie jej wysokość. O co dokładnie chodzi? 7 czerwca LV Bet startuje z letnią promocją, która potrwa do 31 lipca. Wystartować w niej będzie mógł każdy klient bukmachera i od niego samego tylko zależy czy uda mu się dotrwać do ostatniego dnia.

Warunki promocji bukmachera LVbet premiują bowiem niekoniecznie najlepszych a najbardziej wytrwałych. Wszystko co trzeba zrobić to postawić każdego dnia w okresie trwania promocji (7.06-31.07) przynajmniej jeden kwalifikujący zakład (minimalna stawka 20 złotych, minimalny kurs 1,50, kupon musi być rozliczony tego samego dnia, w którym został postawiony, wybierać można zdarzenia z całej oferty LV Bet oprócz sportów wirtualnych) by już 1 sierpnia znaleźć się w gronie szczęśliwców na których podzielone po równo zostanie 20 tysięcy złotych ufundowane przez bukmachera.

Wygrane będą przyznane w formie bonusów, które trzeba będzie obrócić 3 razy po kursie 1,50 zanim staną się możliwe do wypłaty. Wysokość bonusu zależy oczywiście od tego ile osób pozostanie w grze na koniec rywalizacji – jeśli będzie to 100 osób – każda otrzyma po 200 złotych, jeśli będzie to 20 osób, każda dostanie po tysiąc złotych i tak do samego końca – jeśli zostaną dwie osoby, obie wzbogacą się o 10 tysięcy złotych.

Zasady są bardzo proste lecz rywalizacja długa i trzeba będzie się w jej trakcie mieć na baczności, wystarczy bowiem chwila zapomnienia, jeden dzień bez postawionego zakładu i już odpadamy z rywalizacji. Polski bukmacher LVbet świetnie sobie to wymyślił. Łatwo zatem przewidzieć, że im bliżej końca rywalizacji tym ilość osób do podziału będzie mniejsza a kwota na każdego z nich – większa. Sprawdź jak długo dasz radę pozostać w grze, czy wytrzymasz do samego końca?

Poprzedni artykułWyniki na żywo w zakładach bukmacherskich online
Następny artykułJak wygrywać w zakładach bukmacherskich?
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.