Betclic – bukmacher legenda, który z rozrzewnieniem wspominany jest przez polskich typerów. Jeszcze dwa lata temu można było korzystać z jego usług bez żadnych problemów. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Oczywiście w dalszym ciągu można było korzystać z usług firmy Betclic, ale było to dużo trudniejsze i mogło grozić poważnymi konsekwencjami prawnymi. 

betclic w polsce
Polska oferta zakładów bukmachera Betclic

Wszystko zmieniło się w momencie, gdy bukmacher ten otrzymał licencję na prowadzenie zakładów na terenie naszego kraju. Nadzieje wielu graczy odżyły. Każdy liczył, że po raz kolejny otrzymamy tak wspaniałą promocję jak za czasów świetności tego bukmachera (każdy nowy gracz Betclic dostawał zakład bez ryzyka do kwoty 200 złotych). Co wiemy o tym bukmacherze i kiedy możemy spodziewać się startu usługi? Zapraszam do przeczytania podsumowania wszystkich newsów, które krążą po Internecie.

Betclic w Polsce 2019

Strona internetowa bukmachera Betclic (www.betclic.pl) mówi o tym, że usługi zostaną wkrótce uruchomione. Niestety, ta sama informacja wisi już od kilku miesięcy, dlatego też każdy zwątpił już w znaczenie słowa wkrótce w ustach spółki BEM Oprations Limited. Licencja została przyznana firmie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, która działa w Polsce przez przedstawiciela: Pejot 1. Zezwolenie pochodzi z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  Oznacza to, że na bukmachera oczekujemy już grubo ponad pół roku.

Niedawno poznaliśmy (nieoficjalnie) datę startu bukmachera Betclic. Jest to 1 czerwca 2019 roku. Dlaczego termin ten wydaje się być prawdopodobny? Chwilę później startują Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej w naszym kraju. Start połączony ze specjalnymi promocjami poświęconymi temu wydarzeniu może okazać się hitem i znakomitym ruchem marketingowym. Wyobrażacie sobie start powiązany z umową sponsorską. W kilka dni o bukmacherze usłyszą miliony osób, choć zapewne nie będzie to tanie. Bukmacher Betclic posiada jednak fundusze na takie zabawy, gdyż poza granicami naszego kraju jest jednym z najbardziej popularnych serwisów tego typu i wiele ludzi zostawia u niego pieniądze.

zakłady bukmacherskie betclic polska
Nowy legalny bukmacher w Polsce – Betclic bonus i kod promocyjny

Jakie promocje są w Betclic?

Istnieje duża szansa, że otrzymamy zakład bez ryzyka 500 PLN, gdyż właśnie z takiej promocji zasłynął ten bukmacher. Oby też była to tak wysoka kwota jak kiedyś, czyli 500 złotych. Niestety, polska licencja wymaga od bukmacherów opłacania podatków za wszystkie kupony, które są obstawiane przez użytkowników. Z tego też powodu nie ma opcji, że zakład bez ryzyka zaoferuje nam cały możliwy zwrot.

Jeśli chodzi o pozostałe promocje to na pewno otrzymamy również bonus w postaci powiększenia pierwszej wpłaty. Za tą promocją akurat nikt specjalnie nie przepada, więc najlepiej by było, gdyby Betclic pozostał przy zakładzie bez ryzyka, zwiększając kwotę, którą możemy otrzymać.

Co otrzymamy na start bukmachera?

Bukmacher Betclic wystartuje już na długo. Z pewnością możemy spodziewać się znakomitej oferty i bardzo dobrych kursów, gdyż właśnie z tego słynie on za granicami naszego kraju. Nie ma raczej opcji, że będzie to co przełomowego, dlatego najlepiej będzie nastawić się na coś, bo widzimy obecnie u polskich bukmacherów. 

Na start otrzymamy także aplikację mobilną przygotowaną na urządzenia z systemem android i iOS, a także specjalną wersję strony przygotowaną dla telefonów i tabletów. Oczywiście, z usług bukmachera będziemy mogli skorzystać także za pomocą komputera podłączonego do Internetu.

Czy bukmacher Betclic będzie najlepszą spółką tego typu w naszym kraju?

Wiele osób uważa, że zagraniczne jest lepsze i spodziewa się, że Betclic będzie najlepszą firmą bukmacherską w naszym kraju. Myślenie to spowodowane jest wspomnieniami o tym, jak Betclic wyróżniał się na tle polskich bukmacherów dwa lata temu i wcześniej. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło i polskie firmy znacząco poprawiły jakość swoich usług. Prawdopodobnie Betclic nie będzie więc jakimś przełomem, ale w pewnością otrzymamy wysokiej jakości usługi bukmacherskie.

Z pewnością nie możemy spodziewać się tego, że Betclic będzie bukmacherem bez podatku. Dlaczego? Gdyż takie coś jest po prostu nielegalne w naszym kraju. Każdy z nas będzie więc musiał płacić państwu 12% stawki z każdego postawionego kuponu. Istnieje jednak duża szansa, że na początku bukmacher zastosuje specjalna promocję, w której to on będzie pokrywał całość podatku. Nie będzie to jednak trwało w nieskończoność, gdyż będzie to nieopłacalne dla bukmachera.

Wejście na rynek tak wielkiego gracza może być jednak impulsem dla innych firm bukmacherskich, które z pewnością będą musiały zacząć bardziej starać się o klienta. Nie da się ukryć, że obecnie większość spółek spoczęła na laurach, gdyż nie było o co walczyć. Betclic może wszystko zmienić. Pozostaje nam mieć nadzieję, że wejście tego bukmachera na polski rynek będzie dużą korzyścią dla wszystkich typerów w naszym kraju. 

Poprzedni artykułPZbuk oferta zakładów bukmachera online
Następny artykułJak zacząć zabawę z zakładami bukmacherskimi?
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.