Każdy lubi czasami poczytać sobie o różnych ciekawostkach oraz poradach, czyż nie? Dlatego też, z racji tego iż zbliża się weekend, przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych porad odnośnie zakładów bukmacherskich!

Ciekawostki i porady bukmacherskie

Sposoby na obstawianie zakładów na piłkę nożną

Jeśli chcemy wygrywać typując wyniki piłki nożnej, to powinniśmy skupić się na wyłącznie jednym rodzaju zakładów bukmacherskich. Naturalnie firmy bukmacherskie mogą nam zaproponować bardzo wiele kombinacji zakładów, my jednak powinniśmy skupić się wyłącznie na tych, które dadzą nam największe szansę na wygraną.

 Do takich rodzajów zakładów możemy zaliczyć :

  • zakład trzydrogowy (oznaczany najczęściej 1×2) – który polega mniej więcej na tym, że aby zwyciężyć z bukmacherem, będziemy musieli wytypować odpowiednio zwycięstwo gospodarzy (1) remis, (x), bądź wygraną gości (2). W przypadku zakładu 1×2 mamy szansę na zwycięstwo rzędu 33% procent (przy warunku że obstawiamy kupon pojedynczy).
  • zakład dwudrogowy – jest on bardzo podobny do 1×2, jednakże w tym wypadku ,,nie liczy się” remis, ponieważ jeśli taka sytuacja się jednak zdarzy, to wtedy zamiast przegranej, bukmacher zwraca nam z tego środki na nasze konto.
Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Pewne typy bukmacherskie można znaleźć…. U bukmacherów?

Tak, to prawda, nie klepcie w komputer. Tak zwane ,,surebety” możemy znaleźć na oficjalnych stronach bukmacherów. Naturalnienie są oni aż tak bezmyślni żeby dawali oni, na swoich serwisach gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można znaleźć odpowiedni zakład, który umożliwi nam prawie pewną wygraną, w końcu wszystko w tym systemie opiera się bowiem na matematyce i różnicach kursowych pomiędzy zakładami. O tym, ile możemy zarobić, decyduje w ostateczności stawka, na którą się zdecydujemy. Działa to na prostej zasadzie – im więcej postawimy – tym więcej zarobimy.

Zachowaj spokój – to tylko gra!

Wiele osób typujących zakłady bukmacherskie zapomina o zachowaniu spokoju podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. W końcu jeśli chcemy na tym zarabiać, powinniśmy podchodzić do tematu na spokojnie, ponieważ jeśli będziemy obstawiać typy za bagatela tysiące złotych, a w pewnym momencie zejdziemy na zawał ze stresu, to już te pieniądze nam się nie przydadzą, czyż nie? Ale żarty na bok, do zakładów bukmacherskich powinniśmy podchodzić w ten sposób, że traktujemy to tak jak ten rodzaj hobby powinien być traktowany – jak zabawa.

Zawsze staraj się wyciągnąć lekcję z niepowodzeń

Czasami niestety tak w życiu bywa, iż po prostu zakład nam nie podchodzi. ,,No nie udało się i tyle” – myśli większość osób. Jednakże jest to błędne myślenie, powinniśmy w tym momencie spróbować obejrzeć dane spotkanie sportowe jeszcze raz, i postarać się dostrzec moment, w którym popełniliśmy błąd typując dany zakład. Kolejną opcją na wyciągnięcie lekcji z tego tematu jest poproszenie o pomoc ludzi na forach bukmacherskich – wystarczy że podamy wszystkie informacje na temat zakładu jaki obstawialiśmy (naturalnie bez naszych danych osobowych), następnie dlaczego tak obstawiliśmy, a następnie zaczekamy cierpliwie na odpowiedź.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie w Polskiej sieci
Następny artykułCzy musimy weryfikować swoje dane u bukmacherów?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.