Większość nowych graczy po zarządzeniu przez nasze państwo kwarantanny, to ludzie którzy się po prostu nudzą w domach. Usługa Betgames STS była dla wielu z nich sposobem na dobrą rozrywkę, mimo iż teoretycznie wcale nie jest to typowa gra w karty. Jednakże czy to właśnie poprzez kwarantannę Betgames stało się tak popularne?

Czy granie w karty online stało się popularne poprzez kwarantannę?

Teoretycznie – tak

Nie da się dać tu jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ dostęp do danych o popularności usługi ma na wyłączność bukmacher STS. Jednakże na pewno kwarantanna spowodowała skok popularności tego rodzaju rozrywki, z racji tego że ludzie po prostu zaczęli się nudzić w domach.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jak się gra w karty online u STS?

Otóż dla tych, którzy nie wiedzą, w grze w usłudze Betgames STS nie ma nic skomplikowanego, bo kto wie jak wygląda tradycyjne obstawianie zakładów, nie powinien mieć problemów z grą. Co ciekawe, w Betgames STS możemy zagrać w bakarata, pokera bądź też w wojnę.

Ile można wygrać?

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie nie może być jednoznaczna, z racji tego że trzeba pamiętać o tym, że trzeba pamiętać o wielu czynnikach. Można jednak śmiało powiedzieć, że poker daje zarobić lepiej, niż stawianie na faworytów w meczach piłkarskich. Kursy na gry w tej usłudze zmieniają się dynamicznie wraz z rozwojem sytuacji na stole. Im bardziej nieprzewidywalny scenariusz uda się nam trafić tym więcej kasy będziemy w stanie zarobić. Kursy potrafią przekraczać naprawdę spore numery, ale są też i takie, których wartość to, na przykład, 1.00.

A co jeśli chcemy najpierw popatrzeć na rozgrywkę, zanim cokolwiek obstawimy? Nic trudnego, bowiem na stronie tego bukmachera dostępne jest też specjalne demo służące do podglądania rozgrywki bez inwestowania naszych środków na grę. Jeśli chodzi o zarabianie na betgames STS, to jedyną odpowiedź jaką jesteśmy w stanie wam tutaj zaoferować, to taka, że musicie sami wybrać, którą kategorię (wojna, poker czy bakarat) chcecie obstawiać, nie mówiąc już o tym że bez cech dobrego typera się tutaj nie obejdzie, dodatkowo jeszcze musicie w ogóle wiedzieć jak obstawiać, dlatego też dobrym pomysłem jest się odpowiednio do tego przygotować!

Wojna – w betgames

Jest to jedna z bardziej popularnych rozrywek, jeśli chodzi o betgames. Niestety, ale możemy obstawić tylko jeden wynik na kuponie. Przy kolejnych rundach aktualizowane są kursy na daną rozgrywkę. Zakłady postawione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na kolejne rozgrywki, zatem uczestnicy mogą można stawiać zakłady na ten sam wynik kilkukrotnie. Co ważne, gdy dojdzie do wojny (która jest uznawana za remis), ci którzy postawili na taki wynik otrzymają wygraną, zaś w przypadku postawienia na gracza lub krupiera – nasze środki przepadną. Większość osób uważa, że nie da się wystosować odpowiedniego sposobu na grę w wojnę w Betgames STS – z racji tego że zawsze istnieje szansa, że wystąpi wojna, która sprawi że cały nasz system obstawiania rozsypie się jak domek z kart.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski dla początkujących typerów e-sportu
Następny artykułE-sport dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – na co uważać?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.