Nowi gracze zakładów bukmacherskich często się zastanawiają, czy gra na zakładach bukmacherskich jest tego warta. Naturalnie, w czasie kwarantanna nuda jest poważnym problemem, jednakże tylko mała cząstka z nich, myśli o tym aby poszerzać swoją wiedzę. Tacy gracze (o ile cały czas będą się rozwijać i przy okazji mieć trochę szczęścia) mają o wiele większe szanse na zostanie dobrymi typerami, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem.

Czy zakłady bukmacherskie to dobry sposób na nudę podczas kwarantanny?

Czego nie powinniśmy unikać przy obstawianiu?

Początkujący typerzy zakładów bukmacherskich często obstawiają tak zwane ,,pewniaki”. Wielu z Was zapyta – co to jest? Otóż są to zakłady, w których po prostu nie da się przegrać. Oczywiście, z jednej strony to w porządku – nowy typer uczy się obstawiać, jednakże musimy pamiętać o tym, że jeśli chcemy wygrywać ,,grubą kasę”, to musimy się przygotować na ryzyko (pieniężne i emocjonalne), związane z typowaniem. Najlepszym ,,remedium” na bolączkę nowych typerów jest, przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, ułożenie planu obstawiania. Warto jest wykorzystać wiedzę na temat dyscypliny którą chcemy obstawiać (oczywiście o ile ją mamy), podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem (nawet początkującego gracza) jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Z racji tego że na tym rachunku właśnie opiera się cała analiza sportowa – jeśli wykonamy ją poprawnie, uzyskamy sporą przewagę nad bukmacherem.

Najlepsze co możemy zrobić jako początkujący typerzy, to rozplanować sobie ile chcemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zadbaj o zdobycie odpowiedniej wiedzy

 Aby obstawiać zakłady i wygrywać jednocześnie pieniądze, potrzebna będzie nam odpowiednia wiedza ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Fora bukmacherskie to jeden z dostępnych przykładów, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli.

Czy warto jest obstawiać zakłady podczas kwarantanny?

Tak naprawdę, my nie możemy wam mówić, co możecie robić z waszym życiem. Zakłady bukmacherskie to dobry sposób na to, aby rozerwać się trochę, a przy okazji zarobić kilka dodatkowych groszy do domowego budżetu. Zawsze również można skorzystać z alternatyw, na przykład Betgames STS, czyli symulowanych gier karcianych, co może być bardziej dla nas ekscytujące.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak rozróżnić graczy pokera, których spotkamy przy stoliku?
Następny artykułJakie są reguły gry w bakarat?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.