Oferta betgames STS wywołała wielką sensację w branży gier losowych, sprytnie unikając monopolu Total Casino na karty online. Jednakże czy betgames STS jest na pewno takie dobre, jak większość graczy uważa? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego Betgames STS zrujnował państwowy monopol na gry karciane?

Podstawowe informacje o Betgames STS

Czym jest przede wszystkim Betgames STS? Cóż, to tylko symulowana gra karciana, która polega na tym, że możesz legalnie i całkowicie obstawiać gry karciane u STS – oczywiście musisz mieć świadomość, że nie możesz grać w tę grę samemu, ponieważ to nie byłoby legalne.

Ostatnio dzięki ofercie betgames STS przyciągnęło również sporo graczy zewnętrznych. Dzieje się tak głównie dlatego, że gra jest prosta i przyjemna. Gra może trwać kilka minut (w zależności od konkretnej gry), więc nie musisz długo czekać na rozliczenie zakładu. Każda gra ma internetowy czat grupowy, na którym możesz swobodnie omawiać przebieg gry lub chwalić się swoim zwycięstwem. Przebieg gry kontrolowany jest przez krupiera, którym jest zazwyczaj młoda dziewczyna. W grze krupier opisuje, co dzieje się na każdym etapie i podkreśla punkty w czasie, w których gracz może postawić zakład. Z tego powodu też nie da się ukryć, że legalny bukmacher sts naprawdę postarał się i wprowadził naprawdę innowacyjną ofertę na rynek zakładów bukmacherskich.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Jak zacząć obstawiać karty u STS?

Aby móc obstawiać zakłady w jednej z trzech gier karcianych u STS, musisz mieć zarejestrowane oraz potwierdzone konto. Środki na grę zostaną pobrane z twojego depozytu. Minimalny zakład dla tego typu zakładu to 2zł. Kupony zbiorcze nie są akceptowane w ofercie betgames sts. Pamiętaj też, że gra w zakłady jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia – dodatkowo w obstawiać betgames mogą jedynie obywatele Polski – cała reszta może obstawiać za pomocą stacjonarnych punktów bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gra w betgames – jak to wygląda?

W każdej grze, oprócz różnic w ogólnych zasadach gry, każda gra ma inną liczbę rozdań. Przed postawieniem zakładu gracz ma wystarczająco dużo czasu, aby podjąć właściwą decyzję na każdym etapie rozdania. Rozróżnia się bezpośrednie wydarzenia rozliczeniowe i zakłady dokonywane przez graczy, którzy mają szansę na wygraną. Szanse na poszczególne wydarzenia różnią się w zależności od przebiegu i etapu gry. Do każdej gry STS przygotował krótki opis jej ogólnych zasad, dlatego warto z niej skorzystać przed rozpoczęciem rozgrywki.

Betgames STS to na tyle wyjątkowa oferta, niektórzy legalni bukmacherzy (tacy jak na przykład Fortuna) już kopiują ten pomysł dla swoich klientów. Jednakże zanim nie zmieni się prawo, jedyną opcją na legalne gry karciane online będzie korzystanie z państwowego monopolu na tą usługę, bądź właśnie Betgames STS. Warto jednak zaznaczyć też to, że STS planuje mocno rozszerzyć swoją ofertę na symulowane gry karciane online, dlatego też warto jest chwilę poczekać i zobaczyć, co z tego wyjdzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady akumulowane – czy warto z nich korzystać?
Następny artykułKilka ciekawostek dla typerów
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.