Mobilne aplikacje bukmacherskie – to hit ostatnich lat. Bukmacherzy prześcigają się w tym, aby to właśnie ich aplikacja miała najlepszą funkcjonalność, szybkość działania – bądź inne pożądane przez nich parametry. No ale dlaczego aplikacje bukmacherskie stały się aż tak popularne?

Dlaczego bukmacherskie aplikacje mobilne są aż tak popularne?
Dlaczego bukmacherskie aplikacje mobilne są aż tak popularne?

Popularność bukmacherskich aplikacji mobilnych

Każdy legalny bukmacher dba o dobro swoich graczy, tworząc ciekawe i funkcjonalne aplikacje mobilne. Wiele aplikacji również oferuje nowym graczom liczne bonusy i promocje bukmacherskie, zapewniając jednocześnie poufność i bezpieczeństwo. Aplikacje bukmacherskie zdobywają coraz większą popularność, a to za sprawą kilku zalet.

Zalety aplikacji mobilnych Polskich bukmacherów

Każdy Polski bukmacher, który jest na rynku od kilku już miesięcy posiada w swojej ofercie aplikację do obstawiani meczów na telefonie. Są to aplikacje na systemy Android i iOS. Do pobrania najcześciej z oficjalnej strony bukmacherów. O zaletach można pisac wiele, ale poniżej wymieniliśmy kilka najważniejszych zalet posiadania aplikacji mobilnej bukmacherów:

Szybkość

Ogromną zaletą aplikacji mobilnych jest szybkość z jaką możemy obstawić nasz zakład. Nie tylko łatwo i szybko możemy typować wyniki danych spotkań sportowych, ale także wpłacić środki na nasze konto, lub dokonać wypłaty zgromadzonych środków. 

Transmisje na żywo

 Część firm bukmacherskich umożliwia za pośrednictwem swoich mobilnych aplikacji oglądanie wydarzeń sportowych na żywo. Ma to duże znaczenie i może okazać się bardzo użyteczne, gdy będziemy chcieli na bieżąco śledzić interesujące nas wydarzenie.

Śledzenie swoich zakładów na bieżąco

 Kolejną, istotną funkcją aplikacji bukmacherskich jest także możliwość śledzenia na bieżąco swoich typów. Oprócz faktu, że w każdym miejscu możemy sprawdzić stan obstawionych przez nas kuponów, to funkcja ta pozwala  także skorzystać z funkcji ,,cash out” w każdym miejscu, co ma tym większe znaczenie, że dostęp do tej funkcji jest bardzo często czasowo ograniczony i nie możemy z niej skorzystać po np. zmianie wyników w obstawionych przez nas zdarzeniach. 

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Powiadomienia

Następną zaletą aplikacji bukmacherskich są powiadomienia jakie otrzymujemy dzięki aplikacji. Mogą to być informacje o różnego rodzaju popularnych wydarzeniach, czy też o promocjach na konkretne wydarzenia. Nie mamy wtedy możliwości przegapić interesującej nas promocji, gdy zostaniemy o niej w porę dzięki aplikacji powiadomieni. Z funkcją powiadomień łączy się możliwość śledzenia spotkań przy pomocy aplikacji bukmacherskiej, która polega na tym, że w aplikacji oznaczamy zdarzenie które nas interesuje i na nasz telefon będą docierać informacje o przebiegu tego zdarzenia.

Dlaczego warto pobrać dowolną aplikację bukmacherską?

Pobranie bukmacherskiej aplikacji mobilnej ze strony www.sts.pl, sprawia, że możemy z każdego miejsca i o każdej porze śledzić dane wydarzenia sportowe oraz nasze aktualne zakłady, które obstawiliśmy. Aplikacje mobilne są (podobno) bezpieczne, ale nie powinniśmy zapominać również o zabezpieczeniu naszego telefonu przed wirusami. Tylko w ten sposób będziemy czuć się bezpieczni. Podsumowując, aplikacje bukmacherskie niosą za sobą wiele zalet i wydają się już niejako obowiązkowe dla każdego poważnego gracza. 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłka nożna a bukmacherka – jak obstawiać, aby wygrywać?
Następny artykułFora bukmacherskie w Polskiej sieci
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.