Macie pod lupą konkretne spotkanie? Termin rozegrania meczu dopiero pod koniec tygodnia, a wy już teraz wiecie, że najprawdopodobniej coś tutaj postawicie? Dogłębna analiza pomaga w regularnym wykrywaniu. Dobrze jest też regularnie śledzić kursy na konkretne spotkanie. Dzisiaj dowiecie się, z czego wynikają spadki i wzrosty w obszarze notować. Jak wykorzystać taką wiedzę?

kursy w bukmacherce
Dlaczego należy systematycznie śledzić kursy na dane spotkanie?

Spadki/wzrosty kursów nie są przypadkowe

Każde zdarzenie, które może być obstawione w legalnie działających firmach hazardowych, ma swój kurs początkowy. Analitycy uwzględniają przeróżne czynniki. Firmy hazardowe nie są instytucjami charytatywnymi. Mówi się, że tylko kilka procent graczy systematycznie wygrywa. Powodów występowania tej sytuacji jest wiele – jednym z nich jest to, że kursy są zazwyczaj bardzo dokładnie ustalone. Trudno znaleźć tak zwany valuebet, gdzie są pewne błędy (uwzględniając najważniejsze zmienne).

Analitycy robią wszystko, aby ich pracodawcy tracili jak najmniej gotówki. Nie jest możliwa zatem taka sytuacja, że kursy na domowe spotkania Barcelony, Liverpoolu itd. (ze słabeuszami) będą wynosiły 1.50. Raczej to wszystko oscyluje w granicach 1.10 – 1.20.  Zauważyliście, że kurs początkowy bardzo mocno zmienił się w ciągu ostatniej godziny? Taka zmiana nie jest przypadkowa. Coś musiało się wydarzyć. Jakie są powody? Może to być kontuzja najlepszego strzelca gospodarzy lub gości. Być może okazało się po prostu, że lekki uraz (z poprzedniego spotkania) przeistoczył się w poważną kontuzję, która oznacza kilka tygodni absencji itp. Kurs na over 2.5 znacząco wzrósł? Z czego to może wynikać? Być może analitycy uwzględnili prognozy pogody.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Łatwiej o bramki, kiedy pogoda jest sprzyjająca, nie ma obfitych opadów deszczu czy śniegu. W innym wypadku obrońcy zazwyczaj od razu wybijają piłkę do przodu, aby nie narazić się na żaden kiks. Drużyna atakująca też ma o wiele gorzej, ponieważ piłka nie chodzi, jak po sznurku. To pokazuje, że duże zmiany kursów na pewno nie są przypadkowe. Szczególnie, że przeważnie są one do zaobserwowania w różnych firmach hazardowych.

Co jeszcze wpływa na zmiany kursów?

Analitycy tak ustalają kursy, aby każdy wynik oznaczał wygraną dla firmy hazardowej. Może nie każdy wie, ale legalnie działające buki wygrywają tak naprawdę niezależnie od końcowego rezultatu danej potyczki. Nie jest tak, że ryzykują cały swój kapitał. Początkowy kurs wynosił 1.50? Teraz jest już tylko 1.40? Zmiana kursów nie musi wiązać się tylko z tym, że ktoś w ekipie gości doznał poważnej kontuzji itp. Po prostu prawdopodobnie dużo osób zagrało na wygraną gospodarzy w regulaminowym czasie gry.

Teraz analitycy tak ustalają kursy, żeby po prostu więcej osób było skłonnych zagrać na remis lub wygraną gości. Wówczas niezależnie od tego, czy będzie triumf gospodarzy, podział oczek, czy wygrana gości, to i tak bukmacher swoje zarobi. Można zatem stwierdzić, że firmy hazardowe to w pewnym sensie platforma do obstawiania zakładów (która na zarobki nie narzeka). Natomiast gracze, jeśli wygrywają pieniądze, to od innych typujących, którzy w danym spotkaniu po prostu nie potrafili wytypować dobrego rezultatu.

Następny artykułCzy zakłady bukmacherskie mogą być źródłem uzależnienia?
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.