Każdy chyba słyszał ten cytat – ,,wiedza to potęga”. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich, ponieważ jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy na ich temat, to lepiej ich po prostu nie obstawiać. Dlaczego więc najpierw lepiej jest zdobyć odpowiednią wiedzę, a dopiero później obstawiać?

Dlaczego nigdy nie powinieneś obstawiać zakładów bukmacherskich bez wiedzy na ten temat?

A co, jeśli nie chcę zdobywać żadnej wiedzy?

Otóż to tylko i wyłącznie twoja sprawa, co z tym zrobisz. Możesz przecież obstawiać zakłady bukmacherskie tylko dla tego, żeby lepiej się bawić na zakładach bukmacherskich, ale niewykluczone jest wtedy to, że po jakimś czasie zauważysz, że wydajesz na to coraz więcej i więcej, no a przydałoby się od czasu do czasu wygrać mimo to jakiś kupon, czyż nie? Dlatego też jeśli udało nam się rozwiać twoje wątpliwości, to zacznijmy od tego, co warto jest zrobić, aby zacząć z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Znajdź forum bukmacherskie o dobrej renomie

Jeśli chcesz znaleźć informacje o legalnych bukmacherach, oraz ich zakładach, to fora bukmacherskie są idealnym miejscem właśnie na to. Oprócz tego można tam spotkać ciekawych ludzi, którzy również mogą sprawić, że nauczysz się grać w te ,,klocki”. Ale wracając do tematu – zaglądając na fora bukmacherskie, można się wiele dowiedzieć o zakładach bukmacherskich – jakie gry oferują legalni bukmacherzy i czego można się po nich spodziewać. Wydaje się to takie proste, jednakże z drugiej strony trzeba naprawdę dużo poświęcić na to, aby odpowiednio analizować ofertę danego bukmachera, aby dowiedzieć się, jaki zamierza wykonać następny ruch.

Rejestracja u więcej niż jednego bukmachera

Warto również zarejestrować się u innego bukmachera, aby otrzymać kolejny bonus powitalny, jeśli na przykład znalazłeś w ofercie dwóch bukmacherów dwa różne, ale równie ciekawe bonusy właśnie na ten sport. Zdaj sobie sprawę jednak z tego, że prawie na pewno dostaniesz dobry bonus, ale wypłata to już inna sprawa, z tego powodu, że zazwyczaj zasady bonusów są tak ustawione, że bukmacher prawie nigdy nie przegrywa, a wypłata bonusu bukmacherskiego to zazwyczaj mały procent wydatków bukmachera.

Jak zdobyć i wiedzę – i doświadczenie?

Otóż to nie będzie łatwe. Jednym sposobem jest ciągła analiza spotkań sportowych, na co większość osób raczej nie ma czasu, aby przeprowadzać w pełni, a drugim sposobem jest naturalnie metoda prób i błędów – czyli obstawianie zakładów, które wydają nam się do wygrania, a które bukmacher potencjalnie może łatwo przegrać. Naturalnie zawsze pamiętaj o tym, że bukmacher rzadko się myli, dlatego też wygraną traktuj jako zwieńczenie twoich wysiłków, a nie jak coś, co ci się należało. W ten sposób bardzo szybko możesz przekreślić sobie szanse na to, że twój kolejny typ będzie udany, a ty zamienisz się w bufona, który myśli, że wygrał życie – na co tak naprawdę powinieneś uważać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować zakłady na sport – i wygrywać?
Następny artykułMecze za darmo – gdzie możemy je znaleźć?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.