Jak grać zakłady live?

Siadasz i analizujesz swoje wyniki? Uważasz, że czas otworzyć się nowe możliwości? Sporo osób zaczyna obstawiać zakłady live. Masz podobne plany? Super. Tylko jak się do tego właściwie przygotować? Poznaj poniżej kilka najbardziej istotnych zagadnień. Dzięki temu typowanie na żywo powinno odbywać się profesjonalnie, a Ty nie będziesz narzekał na uzyskiwane przez siebie wyniki.

Wybierz odpowiedniego bukmachera online

Aby mieć tutaj szanse na dobre rezultaty, nie możesz zapominać o tym zagadnieniu. Już na samym starcie trzeba zatem zdecydować się na odpowiednie firmy bukmacherskie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się topowe podmioty hazardowe. Profesjonalna strona meczyki.net.pl (zarządzana przez ekspertów od tej właśnie branży) zawiera wiele cennych, zgodnych ze stanem faktycznym informacji na ten właśnie konkretny temat. Jakie zatem podmioty hazardowe wybrać w celu obstawiania live? Możesz śmiało zdecydować się np. na STS. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Dodatkowo oferuje wiele świetnych bonusów. Co ważne, możesz tam typować rozmaite opcje (prematch oraz właśnie live). Zakłady na żywo cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. Nas to jednak nie dziwi. W końcu możesz tam typować rozmaite sporty. Nie tylko te, które są uważane za najbardziej popularne. Jakie jeszcze podmioty hazardowe są tutaj chętnie wybierane? Chodzi m.in. o Fortunę. Tak samo, jak o Fuksiarza itp. Wszystkie te firmy bukmacherskie działają legalnie. Dodatkowo są często chwalone, jeśli chodzi o skalę oferty.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Przygotuj się do obstawianego wydarzenia!

Wiesz już, gdzie typować. To zaś naprawdę ważny krok. Dzięki temu będziesz obstawiał zakłady live profesjonalnie i zgodnie z przepisami. Teraz trzeba zastanowić się, jak grać, by nie dokładać do interesu, a uzyskiwać dobre wyniki. Na pewno oferta na jutro STS, Fortuny itp. (generalnie wybranego przez Ciebie bukmachera internetowego) powinna być dokładnie przeanalizowana. Musisz bowiem przygotować się do typowania live. Rekomenduje się, by wybrać sobie jeden mecz z oferty. Np. w niedzielę dojdzie do derbów w Premier League. Manchester City podejmie na swoim terenie Manchester United. Warto dokładnie sprawdzić m.in. ostatnie wyniki Obywateli i Czerwonych Diabłów. Należy również zweryfikować pozycje w tabelach, przewidywane składy itp. Im weźmiesz pod uwagę więcej kwestii podstawowych oraz dodatkowych, tym lepiej. Należy także zastanowić się nad wszystkimi ewentualnymi scenariuszami. Załóżmy, że masz zamiar zagrać na Obywateli. Warto przemyśleć, jaka będzie Twoja taktyka, jeśli gospodarze np. szybko stracą pierwszego gola itd. Musisz być przygotowany na rozmaite scenariusze. Pamiętaj, że obstawianie live jest specyficzne. Tutaj liczy się dosłownie każda sekunda.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Nie odgrywaj się po porażkach!

Przegrane zdarzają się nawet najlepszym. Takie są zakłady bukmacherskie. Nie da się wygrywać non stop. Kluczowe jest podejście do tego zagadnienia. Jeśli przegrasz jakieś spotkanie na live, to trudno. Nie odgrywaj się zaraz po porażkach. Bardzo często kończy się to jeszcze większymi wtopami, gdyż typy pod wpływem emocji nie są w ogóle przeanalizowane itd.

Poprzedni artykułZ których serwisów bukmacherskich warto korzystać podczas typowania?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.