Pytanie to zadaje sobie każdy, kto ma jakikolwiek związek z zakładami bukmacherskimi. Jeśli chodzi o nas, uważamy że nie ma uniwersalnej odpowiedzi, dlatego zamierzamy wam przedstawić porady, które powinny wam w tym pomóc. Odpowiedzenie sobie na to pytanie pozostawiamy wam. No ale koniec bezsensownego gadania, czas przejść do naszego artykułu!

Używaj swojego rozumu

Tak, używanie swojej ,,makówki” – to podstawa kiedy chcemy przechytrzyć bukmachera. Pamiętajmy o tym, aby również nie robić wszystkiego ,,na szybko” – lepiej jest nie obstawić zakładu który potencjalnie możemy wygrać (ale przecież nie musimy, w końcu zakłady bukmacherskie to jedna wielka niewiadoma) niż nie zaczekać i mieć pewność że na pewno nie stracimy naszych pieniędzy. Dlatego po raz kolejny, używanie naszego rozumu jest kluczowe przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Do obstawiania zakładów bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. W dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Jeśli chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Kilka przykładów zakładów które możemy wybrać to na przykład awans, czyli który z naszych faworytów (na przykład w piłce nożnej) awansuje do dalszej fazy rozgrywek.

Specjalizacja w określonych typach zakładów bukmacherskich ułatwi nam również analizę reszty dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie spotkań lub co najmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników. Staraj się śledzić strony sportowe zajmujące się statystykami meczów jak:  Livescore czy też serwisy porównujące wynik zespołów na przestrzeni czasowej, liczby wygranych, przegranych oraz ich częstotliwość. To pomoże wam na pewno w typowaniu na przyszłość. Jednakże pamiętajcie zawsze o tym, że bukmacherzy ,,nigdy nie śpią” – i jeśli chcecie wciąż być lepszymi typerami, musicie cały czas powiększać swoje zasoby wiedzy, w przeciwnym wypadku nigdy nie uda się wam przechytrzyć bukmachera.

Jeśli dopiero zaczynasz – pomyśl o bonusie bukmacherskim na start

Wielu bukmacherów oferuje świetne bonusy na start, więc jest to dosyć ważne, kiedy zaczynamy obstawiać aby wybrać odpowiedniego dla nas bukmachera, ponieważ lepiej jest grać za pieniądze bukmachera, niż za swoje, jest to ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Nie obstawiajmy meczów o których wiemy za mało. Nie typujmy zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Pamiętaj o tym, aby korzystać ze swojej ,,makówki” jak najwięcej, dzięki temu nie stracimy naszych pieniędzy, a nawet z czasem zacznie się nam udawać przechytrzyć bukmachera.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego wyścigi konne nie są już popularne?
Następny artykułPiłka nożna a bukmacherka – jak obstawiać, aby wygrywać?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.