Wiele początkujących graczy nie wie, że wygrywanie na typach sportowych nie jest łatwe. Dlatego też, dziś mamy dla was kilka dobrych porad, odnośnie obstawiania typów sportowych!

Jak typować zakłady na sport – i wygrywać?

Jeśli nie wygrywasz – spróbuj obstawić pewniaki

Obstawianie pewniaków jest fajne, ponieważ wtedy mamy okazję wygrać pewną sumę pieniędzy jednakże takiego typu zakłady sportowe nie będą się pojawiać się za często, więc raczej nie warto na nich polegać. Nic w tym dziwnego, z racji tego, że żaden bukmacher tak naprawdę nie ma ochoty na to, aby dawać nam pieniądze za darmo, czyż nie? Pewniaki bukmacherskie mogą być dobrym sposobem na to, aby po prostu się odbić od ziemi, ale nie powinno się na nich polegać na stałe, z racji tego że możemy się na tym grubo przejechać. Zawsze również możesz zrobić sobie przerwę, przecież nikt ci nie każe grać na zakładach non stop, w ten sposób możesz wrócić z nieco bardziej ,,świeżym” spojrzeniem na grę, dzięki czemu być może twoje typy będą bardziej udane od tych poprzednich.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Wybór firmy bukmacherskiej – jak się na tym nie przejechać?

To nie jest takie proste, jak się większości wydaje. Otóż na wybór bukmachera składa się kilka kwestii – jedną z nich jest oczywiście bonus bukmacherski, ale to nie jest jedyne, co tak naprawdę powinniśmy brać pod uwagę. Przede wszystkim jest to również kwestia kursów bukmacherskich, ale jak i tematu związanego z wypłatą środków, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy oferują natychmiastowe wypłaty w formie takiej, jakbyśmy sobie zażyczyli. Kolejnym tematem wartym przemyślenia jest kwestia sportów, które mamy ochotę obstawiać. Niektórzy bukmacherzy po prostu nie będą ich mieć, dlatego też musimy wiedzieć, co wybieramy.

Załatw sobie więcej bonusów

Jak to zrobić? Otóż jest to bardzo proste, wystarczy, że będziemy na tyle zmyślni, że zarejestrujemy się u kolejnego, wybranego przez nas bukmachera. W dobie ścisłych przepisów o grach losowych wydaje się, że takie coś jest nielegalne, ale na całe szczęście o ile dany bukmacher ma licencję ministerstwa finansów na obrót zakładami bukmacherskimi, to przy rejestracji nie będzie żadnego problemu. Na dodatek bardzo łatwo będziemy w stanie dostać nowy bonus od tego bukmachera – ponieważ w jego oczach nigdy tak naprawdę nie graliśmy, co jest dodatkowym plusem dla nas.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze ciekawostki o zakładach bukmacherskich
Następny artykułDlaczego nigdy nie powinieneś obstawiać zakładów bukmacherskich bez wiedzy na ten temat?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.