Żeby zacząć zabawę z bukmacherką wystarczy ukończyć 18 lata a w przypadku zakładów w internecie zarejestrować się na witrynie bukmachera. Jednak już tutaj pojawia się dylemat. Jak grać, aby wygrać? Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie na sto procent, ale i tak spróbujemy w tym artykule odpowiedzieć na to pytanie.

Jak zacząć zabawę z zakładami bukmacherskimi?

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej to dobry start!

Na początek dobrym pomysłem jest wybór legalnej firmy bukmacherskiej. Wiele firm bukmacherskich oferuje bonus na start, to dość ważne gdy zaczynamy ponieważ wtedy gramy za „darmową” gotówkę, aniżeli za swoje pieniądze, co jest  ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy  zrezygnować wtedy bez żadnych strat. Przed wyborem należy się jednak zastanowić, czy zakłady sportowe są aby na pewno dla nas.

Jeśli już wybraliśmy naszego ,,buka” to teraz musimy pomyśleć, czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu tego bukmachera czy też wygodniej nam będzie korzystać z jego usług przez internet. Ostatni opcja ma ten plus, że z witryny możemy korzystać 24 godziny na dobę, ale zanim będziemy korzystać z usług wybranego przez nas bukmachera powinniśmy sprawdzić jego opinię i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

Zawsze planuj swoje zakłady!

Jeśli planujemy podejście do bukmacherki na poważnie, to warto ułożyć sobie jakiś plan na sezon. Warto jest wtedy użyć naszej wiedzy na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem dobrego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidywanie przyszłości przy wszystkich zakładach, ponieważ jest to niemożliwe.

Najważniejszym aspektem nad którym powinniśmy się skupić jest to, aby skoncentrować naszą uwagę na tej kategorii sportowej, w której czujemy się stuprocentowo pewni, ile chcemy przeznaczyć na nasze zakłady oraz w jaki sposób chcemy typować. Przed typowaniem warto też rozeznać się, która legalna firma bukmacherska online ma najwyższe kursy. Pozwoli nam to na otrzymanie wyższej ilości pieniędzy w przypadku wygranej. Bo wiadomo, im wyższy kurs, tym większa wygrana. Trzymanie się takiego planu powinno nam pomóc reagować analitycznie nawet wtedy kiedy nie uda nam się wygrać. Pamiętajmy też aby zachować rozsądek i zimną krew, ponieważ wtedy mamy większe szanse na zwycięstwo.

Co na pewno trzeba wiedzieć o typach bukmacherskich?

Aby rozpocząć typowanie na zakładach w firmach bukmacherskich trzeba też poznać  typy zakładów bukmacherskich. Najbardziej znanym rodzajem zakładu jest 1-X-2. Drugi pod względem popularności jest under/over (U/O) który polega na tym że obstawiamy czy w  danym spotkaniu uda się zdobyć określoną granicę ilości punktów, czyli czy będzie tych punktów mniej czy więcej. W firmach bukmacherskich można typować więcej niż tylko wyniki meczów, im bardziej popularny jest mecz, tym więcej mamy możliwości.

Jak bezpiecznie typować u bukmachera?

Na pewno pierwszym tematem który powinniśmy zaadresować jest wybór legalnej firmy bukmacherskiej Na terenie polski powinno korzystać się tylko z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalne firmy bukmacherskie to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. W jej wyniku sytuacja na polskim rynku uległa zmianie. Firmy hazardowe, które nie otrzymały naszych polskich licencji, nie mogą legalnie organizować zakładów w polskiej sieci.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic Polska oferta zakładów bukmacherskich
Następny artykułJeśli posiadasz te cechy charakteru – unikaj zakładów bukmacherskich!
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.