Każdy człowiek inaczej postrzega ten świat, każdy jest również inny, unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Jedni mają predyspozycję do bycia sportowcem, naukowcem a jeszcze inni, mają na przykład smykałkę do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jednakże nie każdy posiada do tego predyspozycje, w tym artykule postaramy się wam przybliżyć, cechy charakteru które powiedzą wam, czy nadajecie się na dobrego gracza zakładów bukmacherskich.

Jeśli posiadasz te cechy charakteru – unikaj zakładów bukmacherskich!

Straszny z ciebie ,,Nerwus”

Sąsiadka za ścianą znowu głośno ,,gada” przez telefon? Dzieci drugiego sąsiada głośno śmieją się i skaczą aż podłoga dudni mimo godziny dwudziestej drugiej na zegarze? No dobra, to może prawie każdego zdenerwować, ale jeśli na przykład denerwuje cię to, że ,,deszcz pada” czy ,,słońce świeci” oznacza to, że nie nadajesz się na gracza zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Otóż jedną z cech dobrego gracza zakładów bukmacherskich jest umiejętność zachowania zimnej krwi do samego końca. Spotkania sportowego które obstawia oczywiście. Oczywiście nikogo tutaj nie dyskryminujemy, jeśli ,,lubisz się denerwować” a chcesz spróbować sportowych emocji przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, proszę bardzo. Tylko żeby nie było później że nie ostrzegaliśmy.

Panicznie boisz się przegranych

Jeszcze się taki nie urodził, co by nigdy nie poniósł porażki. Jest przy tym bardzo dobre przysłowie, ,,kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”, a ty, nie chcesz i nie lubisz przegrywać. Każdą porażkę rozpamiętujesz jako swoją ,,wielką przegraną” oraz nie możesz się z tym pogodzić. Otóż niestety, jeśli chciałbyś zostać profesjonalnym graczem zakładów bukmacherskich, mamy dla ciebie złą wiadomość. BUKMACHERKA TO RYZYKO.

Cały ten biznes jest oparciu na podejmowania ryzyka. Firmy bukmacherskie podejmują ryzyko, wystawiając zakłady na wydarzenia sportowe, bo może znaleźć się właśnie ten jeden szczęściarz, który trafi tą przysłowiową ,,dychę” i stracą kupę pieniędzy. Gracze podejmują ryzyko, stawiając duże kwoty na zakład, który według nich ich ozłoci. Bez ryzyka nigdy nie byłoby czegoś takiego jak zakłady bukmacherskie. Dobry typer wie, jak przyjąć porażkę, jak ją przeanalizować i zastosować się do dobrego, Polskiego przysłowia : ,,mądry Polak po szkodzie”.

Robisz wszystko na ,,hop siup”

Kolejną cechą której dobry gracz bukmacherski nie może posiadać (bądź być jej zaprzeczeniem) jest oczywiście nagłość w swoich decyzjach. Zakładów bukmacherskich nie można po prostu stawiać ,,na pałę” ponieważ wtedy nic nie uda się nam osiągnąć, a tylko zmarnujemy na przykład nasz bonus powitalny od bukmachera, bądź jeśli uchowaj Boże jesteśmy już po kilku typach sportowych, nasze pieniądze.

Po raz kolejny, doświadczony typer przed każdym obstawieniem sprawdza, ile chce postawić, jak chce postawić i co chce postawić. Analizuje każdy ruch swojego faworyta oraz jego drużyny przeciwnej. Dopiero gdy uzyska pewność, że się nie pomyli i nie straci swoich środków przez swoją nagłą decyzję, typuje wynik.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć zabawę z zakładami bukmacherskimi?
Następny artykułW których dyscyplinach sportowych jesteśmy światową potęgą?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.