Nie da się ukryć, że rok 2020 powoli już jest za nami – i bardzo dobrze, ponieważ dla większości nie był to dobry rok, no ale na szczęście już on się kończy. Dziś przedstawimy ci, którego bukmachera warto jest wybrać na przyszły rok!

Legalny bukmacher na rok 2021 – którego warto wybrać?

Kto jest najlepszy?

Warto wspomnieć o legalnej firmie bukmacherskiej Fortuna. Jest ona jedną z najstarszych firm w Polsce, oferującym najszerszą ofertę w tradycyjnych sportach, wirtualnych zmaganiach sportowych i e-sporcie, nie wspominając o tym, że konkuruje ona z STS na każdej płaszczyźnie. Warto jest też tutaj wspomnieć, że STS nie zawsze oferuje najwyższe kursy w swoich zakładach.

Bukmacher Fortuna często celowo przekracza kursy STS, aby zachęcić większość typerów korzystających z usług STS do obstawiania u siebie. Oczywiście Fortuna nadal jest bardzo dobrą firmą, najważniejsze jest to, że jest legalnym bukmacherem, ale z drugiej strony należy zaznaczyć, że jej notowania nie są tak szerokie jak STS. Dlatego naszym zdaniem Fortuna na wstępny ranking w roku 2021 zdobył tytuł najlepszego bukmachera – pamiętaj jednak, że jeśli taki wybór cię nie satysfakcjonuje, to zachęcamy do skorzystania z rankingu bukmacherskiego, abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

A co jeśli chcesz tylko wypróbować usługi buka?

Otóż to bardzo proste, bo przecież nie musisz od razu rejestrować pełnego konta u legalnego bukmachera, wystarczy że założysz konto tymczasowe. Jednak posiadanie konta tymczasowego ma swoje wady. Po pierwsze, zazwyczaj nie masz prawa do darmowego depozytu w momencie rejestracji, po drugie, kwota Twojego zakładu jest ograniczona, po drugie, nie możesz wypłacić depozytu i wygrać bonusów. Dopiero po zakończeniu całego procesu rejestracji otrzymasz bonus na start i będziesz w stanie wypłacić zgromadzone środki ze swojego konta gracza.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skorzystaj z forów bukmacherskich!

W wypadku skorzystania z for bukmacherskich bardzo łatwo będzie ci uniknąć niepowodzenia w wyborze odpowiedniego bukmachera. W końcu wyciągnięcie wniosków normalnie jest znacznie trudniejsze niż mówienie o tym na forum bukmacherskim. Fora mogą pomóc im w analizie danych dotyczących gier sportowych, wielu doświadczonych klientów buków wybiera fora bukmacherskie. Co więcej, na takich forach zwykle dzielą się sukcesami i porażkami związanymi z graniem u buka.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w przewidywaniu wyników, przydatne mogą być najnowsze promocje kuponowe, więc upewnij się, że wybrane forum ma odpowiednią sekcję. Uważaj jednak na graczy, którzy publikują promocje od bukmacherów, którzy nigdy nie uzyskali licencji na ,,handel” zakładami sportowymi, dlatego najlepiej zachować ostrożność i sprawdzić legalność tych bonusów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady dla tych, co obstawiają zakłady online!
Następny artykułZakłady na żużel – poradnik bukmacherski 2021
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.