Wiele zapalonych graczy uwielbia oglądać mecze online, jednakże tak naprawdę wielu korzysta wręcz z nielegalnych transmisji, które często wymuszają oglądanie reklam, bądź też są bardzo kiepskiej jakości. Dlaczego więc warto jest zrezygnować z takiej perspektywy?

Mecze za darmo – gdzie możemy je znaleźć?

Płatne portale na internecie

Przykładem może być tutaj portal ipla.tv, który zotał udostępniany przez Telewizję Polsat, a jego założenia są takie same jak każdego innego, w stylu płatnych serwisów . Ponieważ Telewizja Polsat posiada kanał sportowy Polsat Sport, naturalne jest, że użytkownicy kupują kanały sportowe w ramach pakietu w Ipla. Najważniejsze pozycje na platformie to: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Istnieje również telewizji ,,eleven” i wszystkie ich kanały. Dla osób o nieznajomości w zakresie praw telewizyjnych warto wspomnieć, że Telewizja Polsat transmituje niemal wyłącznie mecze piłkarskie UEFA na swoim kanale Premium, na który składają się Liga Mistrzów i Liga Europy. Naturalnie niestety, ale za takie transmisje trzeba zapłacić – jednakże za to możemy oglądać wiele dyscyplin sportowych, na dodatek bez reklam, oraz w znośnej jakości, wraz z komentarzem sportowym. Naturalnie nie jest to jedyny sposób na oglądanie meczów online – ponieważ możemy pooglądać mecze online w inny sposób – na dodatek nie płacąc zbyt wiele.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Chcesz oglądać mecze online? To zarejestruj się u bukmachera

Wydaje się, że żartujemy, prawda? No bo w końcu dlaczego legalni bukmacherzy mieliby w ogóle proponować swoim graczom transmisje z meczów? Otóż jest na to wszystko sposób, z tego powodu, że bez oferowania transmisji online dla swoich graczy – to bukmacherzy nie mogliby oferować zakładów na żywo. Naturalnie nie tylko dla graczy, którzy typują zakłady na żywo są te transmisje, z tego powodu, że każdy gracz, który jest zarejestrowany u danego bukmachera może oglądać te mecze. Naturalnie mimo iż transmisja jest darmowa, to nie obywa się to również bez kwestii takich jak te, że niestety, ale w większości przypadków nie możemy oglądać transmisji w pełnym ekranie, nie mówiąc już o tym, że cały czas będą towarzyszyły nam kursy bukmacherskie, a nawet i reklamy. Mimo to, cały czas jest to lepsze rozwiązanie od korzystania z nielegalnych witryn internetowych, z racji tego, że przynajmniej robimy to w legalny sposób. Naturalnie nikt nie broni ci korzystać z nielegalnych serwisów, jednakże później nie dziw się, kiedy na przykład za dalsze oglądanie będziesz musiał zapłacić wysyłając SMS-a, bądź też dana transmisja będzie naprawdę kiepskiej jakości. Dlatego też warto jest wybrać albo pierwszą, albo drugą opcję, bo przynajmniej w ten sposób wiemy, że to co robimy jest w pełni legalne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego nigdy nie powinieneś obstawiać zakładów bukmacherskich bez wiedzy na ten temat?
Następny artykułZakłady bukmacherskie w internecie – jak je obstawiać, żeby wygrywać?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.