Zarabianie pieniędzy u bukmachera to sztuka, nie da się tego ująć inaczej. Oczywiście czasami niektórzy wygrywają od czasu do czasu, jednakże nam chodzi tutaj o regularne wygrywanie pieniędzy u bukmachera. Nie jest to łatwe zadanie – tym bardziej na piłce nożnej. Dlatego też, aby wam w tym pomóc – mamy dla was nowy poradnik o tym, jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera!

Piłka nożna a bukmacherka – jak obstawiać, aby wygrywać?

Zanim zaczniemy o piłce nożnej – jakie mamy szanse na zwycięstwo?

Nie mówcie, że nigdy nie przeszło wam to przez myśl, że chcielibyście wiedzieć, jakie szanse na zdobycie dodatkowej kasy macie jako osoba, która rozważa postawienie swoich pieniędzy na meczach piłki nożnej. Odpowiedź na to pytanie jest dość skomplikowana, z racji tego że nasza wygrana zależy tak naprawdę od wielu czynników. Oprócz ,,pewniaków” – nie ma takiego rodzaju zakładu bukmacherskiego, w którym bylibyśmy w stu procentach pewni że zwyciężymy. Jeśli zastanawiacie się o tym, czy bukmacherzy oszukują – to powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że wygrana u bukmachera nie jest łatwa. No ale musimy wziąć tu pod uwagę, że dla bukmacherów pracują osoby, które są zazwyczaj bardzo dobre w tym co robią, czyli mówimy tutaj o przewidywaniu wyników meczów. Dochodzi nam tutaj jeszcze aspekt przewagi ze strony bukmachera.

Ponieważ to bukmacher decyduje, czy dany zakład mu się ,,opłaca” bądź też, czy warto zaryzykować, aby po prostu zyskać więcej. Główne założenie zakładów bukmacherskich zawsze jest takie, że to gracz jest tym przegranym. Oczywiście nie mówimy po raz kolejny że jest to oszustwo, ponieważ jak można oszustwem nazwać coś, co od początku było tak zaprojektowane? Też jednakże musimy wziąć pod uwagę, że bukmacher nie jest zawsze ,,nieomylny”. Czasami występują pomyłki, które możemy użyć na naszą korzyść.

Dlatego pytając się ponownie, czy bukmacherzy oszukują? – według nas raczej nie, ponieważ stosowanie nieczystych zagrań prędzej czy później odbije się to na ich reputacji, lub też jeśli są legalnymi, licencjonowanymi bukmacherami w Polsce – może skutkować to zabraniem licencji, co dla niektórych firm (które operują jedynie w Polsce) może to oznaczać bankructwo. W prostych słowach – gdy mamy już podstawową wiedzę na temat piłki nożnej ( i oczywiście dopisze nam szczęście) możemy liczyć na wygranie jakiejś kwoty pieniędzy, a ilość wygranych środków zależy głównie od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęty był mecz.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

No dobrze, a teraz – piłka nożna

Przy obstawianiu piłki nożnej musimy pamiętać o tym, że aby nasze typy były pomyślne, musimy mieć jakąś wiedzę na temat właśnie tego sportu, oraz najlepiej trochę doświadczenia w uprawianiu tej dyscypliny. Dlaczego? Otóż bez tego nie będziemy w stanie przewidzieć wyniku zdarzeń na tyle dokładnie, żeby nasz zakład był wygrany. Jak już wspominaliśmy, ogranie bukmachera nie jest łatwym zadaniem, dlatego przy obstawianiu meczów u bukmachera liczy się głównie nasza wiedza oraz cierpliwość.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak przechytrzyć bukmachera?
Następny artykułDlaczego bukmacherskie aplikacje mobilne są aż tak popularne?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.