eTOTO to jeden ze starszych bukmacherów, który niestety nie radził sobie początkowo zbyt dobrze na rynku. Dwa lata temu jego strona internetowa znacznie się poprawiła, a bonusy i darmowe promocje wzrosły. Jak eTOTO jest obecnie postrzegany przez swoich klientów? Jakie są opinie o eTOTO?

etoto opinie typerów
Opinie o Polskim bukmacherze Etoto – oferta zakładów, promocje i darmowe bonusy

Bonus powitalny Etoto

Odpowiedni bonus powitalny to jedyna droga, by zachęcić do rejestracji nowego gracza. Założenie konta jest w pełni darmowe i bardzo proste. Jakich bonusów może spodziewać się nowy gracz? Oferta mówi o 4 różnych promocjach:

  • 20 złotych w formie freebetu za samą rejestrację i weryfikację konta
  • bonus 200% za pierwszą wpłatę, aż do kwoty 100 złotych
  • bonus 100% za drugą wpłatę, aż do kwoty 900 złotych
  • 20 złotych freebet za dokonanie drugiego depozytu o wartości 40 złotych lub więcej.

Jak widać, oferta powitalna bukmachera eTOTO jest ciekawa. Szczególnie godne uwagi są freebety, gdyż mało który bukmacher daje nam w sumie dodatkowe 40 złotych. Jeśli chodzi o opinię graczy odnośnie bonusów na start – jest dobrze!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pozostałe bonusy w eTOTO

Bukmacher eTOTO skupił się przede wszystkim na wynagradzanie swoich graczy w środkach bonusów. Znajdziemy tu promocje dotyczące grania w weekendy, obstawiania najważniejszych spotkań w ciągu tygodnia, czy obstawiania konkretnych rynków. Wspólnym mianownikiem tych promocji jest to, że w przypadku przegrania zakładu otrzymujemy freebet bądź zwrot w postaci 50% środków na konto bonusowe. Promocje te są cykliczne, więc co tydzień możemy otrzymywać te zwroty lub freebety.

Jeśli chodzi o pozostałe promocje to opinie są podzielone. Co prawda cieszy fakt, że zwroty możemy otrzymywać co tydzień, ale z drugiej strony boli to, że w promocjach u bukmachera eTOTO nie otrzymamy zbyt wysokich nagród pieniężnych. Opinie o promocjach w eTOTO są mieszane. Przeważają pozytywne, ale nie brak również słów pełnych goryczy.

Oferta bukmachera eTOTO

Jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich w eTOTO, to nie warto spodziewać się niczego wyjątkowego. Po prostu dostaniemy tu możliwość obstawiania dokładnie tego samego co u innych bukmacherów. Najważniejsze mecze oferują nam możliwość skorzystania z wielu różnorodnych rynków. Dużą ilość spotkań możemy obstawiać zarówno w ofercie przedmeczowej, ale także na żywo.

Dużym plusem bukmachera eTOTO są natomiast bardzo niskie marże i wysokie kursy. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych bukmacherów pod tym względem. Opinie użytkowników dotyczące oferty bukmachera, a także jego kursów są naprawdę bardzo dobre.

Żeby zachęcić do siebie ludzi, eTOTO podpisał umowy partnerskie z trzema znanymi w branży sportu osobami – Romanem Kołtoniem, Tomkiem Smokowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Hajto. Każdy z nich prowadzi swoje blogi na stronie bukmachera. Podają w nich interesujące informacje dotyczące sportów, a także swoje przewidywania i typy.

Opinie graczy o eTOTO

Kierując się opiniami graczy o eTOTO należy zdecydowanie grubą kreską oddzielić to co działo się przed 2018 rokiem, a co później. Wtedy właśnie bukmacher przeszedł ważne zmiany, które sprawiły, że stał się dużo lepszym operatorem zakładów wzajemnych. 

Większość użytkowników w nowych opiniach wskazuje, że Polski bukmacher Etoto nie zachęca zbytnio do rejestracji, ale za to samo obstawianie jest niezwykle przyjemne i proste, a w dodatku robotę robią naprawdę atrakcyjne kursy.

Każdy powinien sam sprawdzić sobie ofertę bukmachera eTOTO. Może się okazać, że ten niepozorny bukmacher stanie się naszym ulubionym, a oferowane przez niego promocje będą pasować do naszego stylu gry. Nie warto czekać z rejestracją, zwłaszcza, że nic nas to nie kosztuje. 

Poprzedni artykułKtóry Polski bukmacher online ma najwyższe kursy
Następny artykułWyniki na żywo w zakładach bukmacherskich online
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.