Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na e-sport, to wiadomo że jest to zajęcie, przy którym nie da się dosłownie ogarnąć wszystkich kategorii na raz, dlatego też przygotowaliśmy ten poradnik, który powinien przybliżyć wam podstawy typowania e-sportu!

Poradnik bukmacherski dla początkujących typerów e-sportu

Na początek – czym są zakłady bukmacherskie?

 Najprościej rzecz ujmując, jest to przewidywanie wyników danego spotkania sportowego – bądź wydarzenia, a bukmacherzy to firmy, które przyjmują wyżej wymienione zakłady. Cała zabawa polega na tym, żeby trafnie wytypować wynik. A jak to zrobić? Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każde spotkanie jest niepowtarzalne, przez co danie jednej odpowiedzi nie będzie na tyle obszerne, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Legalność bukmachera

Bukmacher, który chce oferować legalne zakłady wzajemne przez internet na terytorium naszego kraju powinien posiadać zezwolenie MF. Lista legalnych bukmacherów jest dostępna na stronach Ministerstwa Finansów i na bieżąco aktualizowana. Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby jej poszukać to istnieje prostszy sposób, od którego możemy zacząć. Jednym z wymogów otrzymania takiego zezwolenia jest oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie pod domeną z końcówką .pl. Widząc w adresie strony litery pl widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polsce z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może być niebezpieczne i obarczone ryzykiem kary finansowej nałożonej przez fiskusa, co nie jest raczej dla nikogo niczym przyjemnym – prawda?

Do obstawiania sportów wirtualnych trzeba mieć zacięcie

Jednakże jeśli już mówimy tutaj o zacięciu, to najczęstszą i najmocniejszą więzią z tym, co lubimy robić jest tak zwaną relacja kocham-nienawidzę. Polega to mniej więcej na to, że coś w tym co robimy (tutaj dla przykładu zakłady bukmacherskie) może nas dosłownie doprowadzić do furii (zły typ, brak szczęścia etc. ) – ale i tak za jakiś czas, gdy się uspokoimy – to uprawianie tego hobby znowu przynosi nam szczęście. Dlatego też, pamiętajcie o tym, że jeśli nie do końca ,,pasuje” wam bukmacherka – zawsze lepiej jest poszukać innego hobby, przecież to nie jest jedyny sposób na dorobienie sobie dodatkowych pieniędzy, nieprawdaż? Lepiej poczytać trochę więcej na ten temat przed obstawianiem Prawie niemożliwe byłoby napisanie tego poradnika tak, aby zawarte było praktycznie wszystko, co jest potrzebne nam do typowania e-sportu. Dlatego też polecamy wam fora bukmacherskie, które będą dla was naprawdę nieocenioną pomocą, z racji tego że możecie znaleźć tam odpowiedzi na każde nurtujące was pytanie.

Poznaj gry, które chcesz obstawiać

Jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich, musisz dokładnie poznać całą mechanikę gry, co pozwala na zwycięstwo, a nawet niekiedy i bugi oraz glitch’e które większość graczy wykorzystuje do swoich celów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są reguły gry w bakarat?
Następny artykułCzy granie w karty online stało się popularne poprzez kwarantannę?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.