Obstawianie zakładów bukmacherskich często jest dość nietypowym zajęciem, i większość co obstawia je z sukcesami musi liczyć się z tym, że na początku nigdy nie jest łatwo – a szczególnie tutaj. Dlatego też przygotowaliśmy dla ciebie kilka porad, które pomogą ci w lepszym obstawianiu zakładów online!

Porady dla tych, co obstawiają zakłady online!

Do bukmacherki podchodź jak do zabawy

Osoby które są nerwowe niestety z automatu powinny sobie odpuścić typowanie zakładów bukmacherskich. Zmieniając lekko temat, każdy – nawet najlepszy sportowiec może mieć gorszy dzień i przegrać. Podstawowym błędem graczy jest łatwe zniechęcanie się po niepowodzeniach, a naprawdę nie trzeba dużo, aby zainwestowany wkład nam się zwrócił. Wygrywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania u bukmachera.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Niestety osoby, które denerwują się powinny zrezygnować z zakładów. Zmieniając nieco temat, każdy – nawet najlepsi sportowcy, może mieć złe momenty lub nawet zawieść. Podstawowym błędem gracza jest to, że po porażce łatwo się zniechęcić, bo nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby wnieść swój wkład w inwestycję. Jak wiesz, ogrywanie bukmachera jest głównym celem gry u buka, jednakże trzeba robić to z głową. W innym wypadku to bukmacher ogra ciebie, i koniec końców ciężko będzie ci cokolwiek osiągnąć.

Czasami warto jest obstawiać u kogoś innego

Niektórzy ludzie mają bardzo specyficzne metody zakładów sportowych. W końcu nie każdy chce stawiać na piłkę nożną czy siatkówkę. W takim przypadku te potencjalnie „najlepsze” opcje mogą nie być najpopularniejsze. Dlatego najlepiej jest dokładnie przeanalizować swoje wymagania wobec dealera i je wdrożyć. Możesz również skorzystać z rankingu najlepszych bukmacherów. Jest to bardzo wygodne, możesz łatwo wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki takiemu rankingowi uzyskasz wszystkie potrzebne informacje o bukmacherze, ale z drugiej strony uważaj na ranking, bo czasem na pierwszym miejscu prawowity bukmacher stawia autora tekstu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co ze stacjonarnymi punktami bukmacherów w czasach pandemii?

Cóż, niestety w tej chwili nie można wybrać stałych punktów od buków, ponieważ większość z tych obiektów została zamknięta z obawy przed koronawirusem. Nic dziwnego, ponieważ nie jest jasne, czy zostało nauczone w ciągu tygodnia, czy dwóch, ta sytuacja powtórzy się dopiero w kwietniu tego roku. Oczywiście najlepsi bukmacherzy będą nadal działać, ale nie możemy oczekiwać, że postawimy u ulubionego „ziemniaka”. Niestety (bądź stety) nawet niektórzy bukmacherzy przygotowali zakłady specjalne na to, kiedy pandemia się skończy – nic w tym dziwnego, z racji tego, że druga fala koronawirusa totalnie zaskoczyła nasz rząd, który przez wakacje tak naprawdę jedynie zbierał oklaski i osiadł na laurach, zamiast przygotować się na taką ewentualność. Niestety, nie można mieć wszystkiego, ale wracając do bukmacherki – dla graczy ten rok też nie był zbyt ciekawy, ale nie ma co się martwić – przyszły rok na pewno będzie lepszy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacje bukmacherskie – co warto o nich wiedzieć?
Następny artykułLegalny bukmacher na rok 2021 – którego warto wybrać?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.