Bukmacher PZBuk to jedna z najkrócej istniejących firm bukmacherskich online w Polsce. Na polskim rynku pojawiła się ona w połowie 2018 roku – wtedy to otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję, dzięki której może świadczyć usługi bukmacherskie za pośrednictwem internetu. Bukmacher PZBuk należy do europejskiego konsorcjum, którego nazwa brzmi Cherry Online Polska sp. z o.o., które ma swoją siedzibę zlokalizowaną w Warszawie. W poniższym artykule opisujemy stronę internetową tego bukmachera oraz poszczególne elementy jego oferty.

bukmacher pzbuk w polsce
Polskie zakłady bukmacherskie PZbuk – Oferta zakładów i bonusy

Strona internetowa bukmachera PZBuk

Witryna internetowa bukmachera zlokalizowana jest pod adresem www.PZBuk.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wykonali ją eksperci, których głównym celem była jak największa przejrzystość i czytelność witryny. Nie ma na niej przesytu kolorów ani grafik – można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że strona internetowa bukmachera PZBuk jest ascetyczna. Graczom, którzy poszukują najważniejszych informacji, z pewnością strona internetowa PZBuk przypadnie go gustu. Za ten element bukmacherowi PZBuk należy się duży plus!

Po lewej stronie witryny znajduje się specjalna ramka – w niej ulokowana jest lista dyscyplin oraz wydarzeń sportowych cieszących się wśród graczy dużym powodzeniem. Na środku jest z kolei opis najważniejszych wydarzeń. Można tam również szybko zapoznać się z meczami na żywo i spotkaniami zaplanowanymi na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie witryny bukmacher PZBuk znajduje się pusty, gotowy do wypełnienia kupon online. Bardzo ważny atut zawierania kuponów bukmacherskich przez internet jest taki, że można je wysyłać o dowolnie przez siebie wybranej porze dnia lub nocy – to my decydujemy, kiedy zdecydujemy się zrealizować dany kupon.

zakłady bukmacherskie betclic polska
Nowy legalny bukmacher w Polsce – Betclic bonus i kod promocyjny

Pod pustym kuponem znajduje się lista drużyn, które w danym okresie sponsoruje PZBuk. Bardzo wyraźnym elementem, który rzuca się w oczy każdej osobie odwiedzającej tę witrynę, jest również dużych rozmiarów banner, na którym znajduje się łatwo zauważalny napis „Zarejestruj się” – dzięki temu bannerowi każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera bez żadnego problemu będzie mogła się tam zarejestrować. 

Strona przygotowana przez bukmachera PZBuk jest bardzo czytelna i łatwa w użyciu. Dzięki temu PZBuk opinie pod tym względem ma naprawdę bardzo dobre. Gorąco zachęcamy do tego, by samemu ją odwiedzić oraz ocenić. Na pewno miłośnicy legalnych bukmacherów jak STS czy Etoto będą zadowoleni.

Oferta wydarzeń u bukmachera PZBuk

Zakłady oferowane przez bukmachera PZBuk zostały podzielone na dwie kategorie: „Wszystkie” oraz „Polecane”. Dzięki temu żaden gracz nie ma jakichkolwiek problemów z obstawianiem interesujących go wydarzeń, ponieważ nie trzeba poświęcać ogromnych ilości czasu na szukanie najczęściej typowanych dyscyplin oraz lig. Jeśli z kolei chcemy obstawić sporty cieszące się mniejszą popularnością, to trzeba ich poszukać na liście. 

Oferta bukmachera PZBuk zawiera sporty takie jak futbol australijski, piłka nożna, tenis, koszykówka, futbol amerykański, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, żużel, surfing, tenis stołowy oraz e-sport. Liczba dyscyplin jest tak naprawdę jeszcze dłuższa – w sposób dokładny można prześledzić ją na stronie tego bukmachera. 

Bukmacher PZBuk posiada również bardzo szeroką ofertę zakładów specjalnych, które najczęściej dotyczących istotnych wydarzeń ze świat polityki czy rozrywki. Mowa tu chociażby o wynikach wyborów w USA czy konkursu Eurowizji. Można również obstawiać zakłady specjalne z dziedziny sportu, np. Sportowa Osobowość BBC. 

Jeśli chodzi o liczbę rynków zdarzeń w PZBuk, to także i ona jest całkiem przyzwoita. Jeśli porównalibyśmy losowo osiem meczów z Ligi Europy z ofertą bukmachera Fortuna, to wyniki będą następujące; PZBuk ma 150 zdarzeń, zaś Fortuna 160. Dane te jasno pokazują, że bukmacher PZBuk stara się gonić najlepsze zakłady bukmacherskie pod względem oferty, dlatego warto go przetestować.

Poprzedni artykułJak wygrywać w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułBetclic Polska oferta zakładów bukmacherskich
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.