Zakłady bukmacherskie online może być sposobem na bardzo szybkie i przyjemne powiększenie swoich zarobków. Nic zatem dziwnego, że tak duża liczba osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherką. Firmy bukmacherskie w internecie jak Etoto czy STS stosują wiele akcji promocyjnych i bonusowych, dzięki czemu przyciągają do siebie naprawdę szerokie grona klientów. Warto jednak pamiętać o tym, że jakiś czas temu na rynku bukmacherskim sytuacja wyglądała o wiele gorzej.

flashscore wyniki live
Flashscore i wyniki na żywo w zakładach bukmacherskich

Polscy bukmacherzy stawiają na wyniki na żywo

W 2017 roku doszło do znowelizowania przepisów ustawy antyhazardowej. Ustawa ta wprowadziła na firmy bukmacherskie szereg obowiązków i obostrzeń. Łatwo można się zatem domyślić, że nie wszyscy bukmacherzy chcieli zgodzić się na przestrzeganie tych zaostrzonych przepisów. W związku z tym, bardzo duża część bukmacherów postanowiła, że opuści polski rynek zakładów wzajemnych. To z kolei spowodowało protesty i prośby wielu graczy z Polski, którzy byli sporą częścią klientów tych firm. Właśnie dlatego w chwili obecnej tak duża liczba firm bukmacherskich decyduje się na powrót na polski rynek. Pojawiają się również zupełnie nowe firmy bukmacherskie jak Betfan czy Etoto, który jest bardzo popularny w naszym kraju.

Wszyscy bukmacherzy organizują szereg akcji promocyjnych i bonusowych, których zadaniem jest zachęcenie do rejestracji u siebie jak największej liczby graczy. Warto jednak wiedzieć, że akcje promocyjne i bonusowe to nie wszystko. W chwili obecnej istnieje coraz więcej funkcjonalności, dzięki którym obstawianie zakładów bukmacherskich jest jeszcze prostsze niż kilkanaście lat temu. Jedną z takich funkcjonalności są wyniki na żywo. Czym są wyniki na żywo i jak korzystać z tej wyjątkowo atrakcyjnej funkcjonalności u bukmacherów w Polsce? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć Państwu w poniższym artykule. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wyniki na żywo a obstawianie meczów

Wyniki na żywo to wyjątkowo atrakcyjna funkcjonalność, dzięki której na specjalnych stronach WWW oraz w dedykowanych aplikacjach można na żywo sprawdzać wyniki obstawionych przez siebie rozgrywek sportowych. Dzięki temu można uzyskiwać aktualną wiedzę odnośnie wszystkich swoich obstawionych meczy. Jedną z tego typu aplikacji jest Flashscore. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje na jej temat.

Aplikacja Flashscore, czyli wyniki na żywo w Twoim telefonie o każdej porze dnia i nocy

Jedną z aplikacji zawierających wyniki na żywo, jest Flashscore. To, co odróżnia ją od pozostałych aplikacji tego typu, jest fakt, że jest ona w pełni darmowa. Każdy, kto zainstaluje ją na swoim telefonie, zyskuje pewność, że wszystkie wyniki na żywo będzie w niej otrzymywał całkiem za darmo. Aplikację Flashscore można pobierać na urządzenia wyposażone w systemy operacyjne Android oraz iOS. Osoby, które posiadają telefony komórkowe oparte na systemach Windows, nie muszą się jednak martwić – mogą one korzystać bez jakichkolwiek problemów z witryny internetowej Flashscore. Zawiera ona wszystkie niezbędne graczom zakładów bukmacherskich informacje.

W aplikacji Flashscore są wyniki na żywo z około 30 dyscyplin sportowych oraz ponad pięciu tysięcy rozgrywek. To sprawia, że aplikacja ta posiada tak szerokie groni wielbicieli, którzy lubią sprawdzać zawsze aktualne wyniki na żywo. Dzięki niej zawsze uzyskuje się pakiet najbardziej aktualnych wyników na żywo z dowolnie przez siebie wybranej dziedziny sportu – może to być piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis i wiele, wiele więcej. Nie ma również znaczenia to, jakiej lidze dopingujemy – Bundeslidze, Serie A, Premier League czy Primera Division. Wszyscy fani sportu mogą tam sprawdzać dowolnie przez siebie wybrane wyniki na żywo.

Aplikacja ta została stworzona w taki sposób, aby spełniać oczekiwania wszystkich fanów sportu, którzy potrzebują najbardziej aktualnych wyników na żywo podanych w jak najczytelniejszej formie. W tym celu we Flashscore dostępne są bardzo czytelne tabele, dzięki którym odczytywanie wyników jest niezwykle łatwe i proste.

Poprzedni artykułPolski bukmacher Etoto – opinie, promocje, oferta zakładów
Następny artykuł20 tysięcy złotych do podziału w letnim konkursie LV Bet
Polecani bukmacherzy w Polsce posiadają doskonałe opinie graczy zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online oferują więcej niż pozostałe podmioty hazardowe, mają lepszą ofertę zakładów, wyższe kursy i ciekawsze promocje bukmacherskie za darmo.