Wielu graczy jest fanami tzw. ,,akumulatorów”, ponieważ teoretycznie za bardzo małe pieniądze można wygrać fortunę – chociaż nie jest to do końca prawdą. Z tego powodu też dzisiaj przedstawimy ci, czy warto z nich korzystać!

Zakłady akumulowane – czy warto z nich korzystać?

Zalety zakładów AKO

Pierwszą zaletą tego typu zakładów jest to, że istnieje wiele opcji zakładów na kupony zbiorcze. Chcesz połączyć swoje typy na piłkę nożną, boks i tenisa? W przypadku zakładów akumulowanych to możliwe! Pamiętaj, że możesz łączyć zakłady w kupony AKO, ale tylko w przypadku innych wydarzeń, ponieważ nie możesz scalić dwóch zakładów na to samo wydarzenie. Zakłady AKO pozwalają dużo wygrać za bardzo małe pieniądze. Na przykład, prosty zakład o wartości 5zł może zwrócić Ci nawet wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych! (Oczywiście, jeśli spełnione są wszystkie warunki i poprawnie wybrałeś wynik każdego zakładu).

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Emocje

Kolejną ważną zaletą zakładów AKO jest to, że gwarantują dobrą rozrywkę – ponieważ wydarzeń zazwyczaj jest kilka. Z każdą grą twój poziom emocji będzie wzrastał, aż ostatnia gra pozwoli osiągnąć ci punkt kulminacyjny – (w prostych słowach, emocje będą naprawdę ogromne). Nie trzeba dodawać, że wybierając spośród wielu zakładów, możesz zagwarantować satysfakcjonujący poziom wygranej, co oczywiście nie jest lubiane przez bukmacherów – no ale przecież każdy stara się wyprzedzić każdego – dlatego też jeśli uda ci się ograć bukmachera na zakładach AKO, to zazwyczaj możesz liczyć na naprawdę niezłą wygraną.

Wady zakładów akumulowanych

Prawdą jest, że kiedy obstawiasz kupony AKO, to z każdym dodanym zakładem nasze szanse na wygraną będą się zmniejszać. Podajmy tu prosty przykład – jeśli masz 50% szans na wygranie zwykłego zakładu, to w przypadku zakładów AKO, stawiając dziesięć zakładów jednocześnie, nasza szansa na sukces stanie się śmiesznie mała (5% szans na powodzenie), ponieważ wszystkie zakłady muszą się udać, jeśli chcesz osiągnąć zwycięstwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakładów AKO nie można łączyć!

Zakładów na to samo wydarzenie nie można łączyć, co jest naturalnie wadą tego rodzaju zakładów. Oznacza to, że nie możesz jednocześnie obstawiać zwycięskiej drużyny i jej przeciwników. Dlatego, jeśli chcesz zarabiać regularnie na zakładach sportowych, to lepiej jest nie korzystać z tego rodzaju zakładów, ponieważ nie mogą one nam zagwarantować regularnych zwycięstw. Nawet w przypadku, kiedy obstawiasz kilka gier naraz, to szansa na uzyskanie prawidłowego wyniku jest bardzo ograniczona, co nie sprzyja twoim środkom na depozycie.

Dlatego jeśli interesują Cię przede wszystkim czyste zyski, najlepiej skupić się na obstawianiu pojedynczych kuponów. Obstawianie zakładów AKO może być frustrujące, szczególnie w grach, w których kursy są stosunkowo niskie. Jeśli chcesz skupić się na obstawianiu zakładów akumulacyjnych, musisz być przygotowany na następujące rzeczy: Przegrana jest częstym zjawiskiem i nic nie możesz na to poradzić, ponieważ nawet profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich z reguły unikają tej formy zakładów online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady na żużel – poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułDlaczego Betgames STS zrujnował państwowy monopol na gry karciane?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.