Żużel to coraz bardziej popularniejsza dyscyplina sportowa, która mimo ciągłego zagrożenia oraz niestabilnych warunków dla sportowców – nadal jest bardzo popularna!

Zakłady na żużel – poradnik bukmacherski 2021

Sytuacja na torze zmienia się cały czas

Zmiany są widoczne już przy pierwszym okrążeniu i tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Przede wszystkim w większości zawodów tor zawsze musi być równy i ,,bezpieczny” dla każdego. Innym powodem jest to, że nawet teoretycznie słabi gracze coraz częściej używają coraz lepszych sprzętów. Następną rzeczą, która decyduje o możliwym sukcesie jest kontuzja, niestety w takich sportach wypadki są czynnikiem nieuniknionym. Na torze jest coraz więcej pieniędzy, co oznacza coraz większą presję. Najlepsi gracze uczestniczą w wielu ligach jednocześnie, co zwiększa ryzyko kontuzji. W porządku dziennym drobne rany wielu profesjonalistów nawet często nie są w pełni zabliźnione, podczas gdy oni się ścigają.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jeśli chcesz obstawiać żużel

Jedną z podstawowych zasad jest znalezienie odpowiedniego, legalnego bukmachera – u bukmacherów mamy nie tylko wiele różnych typów zakładów, ale co najważniejsze, nasz faworyt ma najwyższe szanse na wygraną. Sezon jest bardzo krótki, trwa od kwietnia do października, ale z tego powodu na co dzień mamy inne mecze ligowe lub indywidualne, dlatego szukajmy buka, który każdego dnia może oferować zakłady na torze. Jeśli znamy wartość gracza, sprawdźmy, czy inny buk nie dał swojemu przeciwnikowi znacznie słabszego układu. Inną ważną rzeczą jest to, że gdy dany zawodnik wystartuje raz, sprawdzamy, czy typ się rozwiąże. Niektóre firmy anulują nasze zakłady, nawet jeśli jest kontuzjowany lub jest w słabej kondycji w drugiej turze.

Przed rozpoczęciem analizy gry lub turnieju zawsze sprawdzaj najnowsze informacje w Internecie. Czasami jest to tak cenne, że na kilka godzin przed wyścigiem możemy stwierdzić, że jeden z kierowców nie wycofał się z ekipy wyścigowej, nie doznał kontuzji lub wciąż był chory. Warto pamiętać, że kontuzjowani gracze mogą potrzebować więcej czasu, aby odzyskać siły i wrócić do pełnej dyspozycji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o pogodzie!

Pogoda jest bardzo ważna, jeśli chodzi o wyścigi na żużlu, ponieważ nawet najdrobniejsze zmiany, takie jak drobny deszcz mogą zadecydować o tym, czy uda ci się wygrać zakład, czy też nie będziesz w stanie ograć bukmachera tym razem. Dlatego też pamiętaj o tym, aby sprawdzić takie rzeczy jak pogodę, stan toru, czy nawet social media danego zawodnika – być może dostał jakiś nowy sprzęt od sponsora i się teraz nim chwali – to oznacza że potencjalnie może mieć przewagę! Takie czynniki na pierwszy rzut oka nie dają nam nic, ale tylko dobry gracz dostrzeże to, że to właśnie niewielkie zmiany powodują, że gracz przegrywa swoje typy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher na rok 2021 – którego warto wybrać?
Następny artykułZakłady akumulowane – czy warto z nich korzystać?
Który bukmacher internetowy jest teraz w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.